KS VICTORIA ŻMUDŹ - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Grom Kąkolewnica - Victoria Żmudź 1:3
  • Górnik II Łęczna - Łada 1945 Biłgoraj 2:2
  • Orion Niedrzwica Duża - Włodawianka Włodawa 2:4
  • Powiślak Końskowola - Orlęta Łuków 1:2
  • Kryształ Werbkowice - Opolanin Opole Lubelskie 3:1
  • MKS Ryki - AMSPN Hetman Zamość 1:4
  • Omega Stary Zamość - Czarni Dęblin 2:2
  • Lewart Lubartów - Janowianka Janów Lubelski 3:1
  •        

Logowanie

Kalendarium

21

10-2014

wtorek

22

10-2014

środa

23

10-2014

czwartek

24

10-2014

piątek

25

10-2014

sobota

MŁODZICY: Victoria Żmudź - Unia Białopole godz. 11:00, Żmudź

TRAMPKARZE: Victoria Żmudź - Pławanice Kamień godz. 12:30, Żmudź

26

10-2014

niedziela

SENIORZY: Victoria Żmudź - Lewart Lubartów godz. 14:00, Żmudź

JUNIORZY: Sawena Sawin - Victoria Żmudź godz. 10:45, Chełm

27

10-2014

pon.

Kontakty

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 73, wczoraj: 705
ogółem: 817 591

statystyki szczegółowe

Aktualności

Kolejna wygrana

  • autor: tomasz6472, 2014-10-19 17:07

             12 KOLEJKA

       NIEDZIELA/19.10.2014

 

GROM KĄKOLEWNICA 1:3 (0:1) VICTORIA ŻMUDŹ

 

Bramki: Pliszka (62) - K. Sawa (35), Ścibior (73), Kossowski (90).

Victoria: Szpak - Kogut, Klajda, Pawelec (50 Kossowski), Olęder (60 Jezior), Kołodziejczyk, Nowicki, K. Sawa (90 Sz. Sawa), Kasprzycki (75 Albiniak), Ścibior, Wagner.

 

 


Wyjazd do Kąkolewnicy po 3 punkty

  • autor: tomasz6472, 2014-10-17 10:04

            12 KOLEJKA

      NIEDZIELA/19.10.2014

 

GROM KĄKOLEWNICA VICTORIA ŻMUDŹ

 

Mecz o godz. 14:00

na stadionie w Kąkolewnicy.

Obsada sędziowska: Gąsiorowski (główny), Madoń, Miszczuk (OKS Biała Podlaska).

 

Juniorzy swoje spotkanie ligowe rozegrają z Tatranem Kraśniczyn w niedzielę o godz. 11:30 na stadionie w Żmudzi.

 

Kliknij "więcej" aby rozwinąć newsa.


Awans do kolejnej rundy

  • autor: tomasz6472, 2014-10-16 09:59

 

III runda Pucharu Polski na szczeblu ChOZPN

               ŚRODA/15.10.2014

 

SPARTA REJOWIEC FABRYCZNY 0:2 (0:0) VICTORIA ŻMUDŹ

 

Bramki: Nowicki (55), Kossowski (81).

Victoria: Wasyniuk - Leśnicki (66 Albiniak), Klajda, Pawelec, Jezior, Kołodziejczyk, Nowicki, K. Sawa (62 Kossowski), Olęder, Ścibior, Kufrejski (80 Szymczuk).


Rozpoczynamy walkę o Puchar w Rejowcu Fabrycznym

  • autor: tomasz6472, 2014-10-15 07:48

 

III runda Pucharu Polski na szczeblu ChOZPN

           ŚRODA/15.10.2014 

 

SPARTA REJOWIEC FABRYCZNY VICTORIA ŻMUDŹ

 

Mecz o godz. 15:30

na stadionie w Rejowcu Fabrycznym.

Obsada sędziowska: Kawiński (główny), Dąbrowski, Kuśmierczuk (OKS Chełm).


Ważna wygrana w Soli

  • autor: tomasz6472, 2014-10-14 10:00

           11 KOLEJKA

    NIEDZIELA/12.10.2014

 

ŁADA 1945 BIŁGORAJ 0:2 (0:1) VICTORIA ŻMUDŹ

 

Bramki: K. Sawa (5), Nowicki (75).

Victoria: Szpak - Kogut, Klajda, Pawelec, Leśnicki, Pogorzelec (75 Kasprzycki), Kołodziejczyk, Jezior (57 Olęder), K. Sawa (67 Ścibior), Nowicki, Wagner (81 Kufrejski).

Łada 1945: Strzelczyk - Mazurek, Kurzyna (67 Zarczuk), Mulawa, Kuliński, Skubisz (60 Hanas), Komosa, Sawczuk, Konopka (46 Gawroński), Skrzypek, Pyda.


Wyjazd do Soli na mecz z Ładą

  • autor: tomasz6472, 2014-10-10 08:14

            11 KOLEJKA 

     NIEDZIELA/12.10.2014

 

ŁADA 1945  BIŁGORAJ VICTORIA ŻMUDŹ

 

Mecz o godz. 15:00

na stadionie w Soli.

Obsada sędziowska: Myć (główny), Różyński, Ciupek (KS Lublin).

 

Kliknij "więcej" aby rozwinąć newsa.


Wysoka wygrana

  • autor: tomasz6472, 2014-10-05 18:44

         

              10 KOLEJKA 

      NIEDZIELA/05.10.2014

 

 

VICTORIA ŻMUDŹ 6:0 (2:0) JANOWIANKA JANÓW LUBELSKI

 

Bramki: K. Sawa (2,49), Nowicki (23), Wagner (69,73), Ścibior (90).

Victoria: Szpak - Kogut, Pawelec, Klajda, Leśnicki, Kołodziejczyk (71 Kasprzycki), Pogorzelec, K. Sawa (77 Ścibior), Jezior (65 Kufrejski), Nowicki, Wagner (75 Olęder).

Janowianka: Jargieło - P. Sobótka. T. Sadowski, P. Sadowski, Mierzwa, Szczecki (75 G. Sobótka), Chmiel, Gąbka (82 Wieleba), Maziarz, Piecyk, Kaproń (65 Miś).

 

 


Przełamać się w meczu u siebie

  • autor: tomasz6472, 2014-10-05 09:13

            10 KOLEJKA

       NIEDZIELA/05.10.2014  

 

VICTORIA ŻMUDŹ JANOWIANKA JANÓW LUBELSKI

 

Mecz o godz. 15:00

na stadionie w Żmudzi.

Obsada sędziowska: Tucki (główny), Jasina, Malec (OKS Zamość).

Zbiórka zawodników w Żmudzi godz. 14:00. 

 

 


Kolejna porażka

  • autor: tomasz6472, 2014-10-01 17:18

              9 KOLEJKA

       NIEDZIELA/28.09.2014

 

  CZARNI DĘBLIN 3:1 (1:1) VICTORIA ŻMUDŹ 

 

Bramki: Kowalik (7), Kaczyński (73,80) - Klajda (41).

Victoria: Wasyniuk - Kogut, Klajda, Pawelec, Leśnicki, Rzążewski (46 Ścibior), Pogorzelec, K. Sawa, Kasprzycki (65 Jezior), Nowicki (74 Olęder), Wagner (85 Kufrejski).

Czarni: Kępka - Paśnicki, Przybysz, D. Osojca, Kieliszek, Walendziak, Dzido, Kaczyński (85 Stachurski), P. Osojca (75 Zdunek), Olender (60 Siwek), Kowalik (80 Busz).


Wyjazd do Dęblina

  • autor: tomasz6472, 2014-09-28 08:32

             9 KOLEJKA

      NIEDZIELA/28.09.2014

 

  CZARNI DĘBLIN VICTORIA ŻMUDŹ

 

Mecz o godz. 14:00

na stadionie w Dęblinie.

Obsada sędziowska: Paskudzki (główny), Hordejuk, Jamrowski (OKS Biała Podlaska).

 

 

Juniorzy mecz ligowy rozegrają z zespołem Frassati Fajsławice w niedzielę o godz. 12:45 na stadionie w Fajsławicach.


Archiwum aktualności


Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

 Victoria ŻmudźLewart Lubartów
Victoria Żmudź   Lewart Lubartów
2014-10-26, 14:00:00

Żmudź

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
Victoria Żmudź - Lewart Lubartów
Łada 1945 Biłgoraj - Grom Kąkolewnica
Janowianka Janów Lubelski - Omega Stary Zamość
Czarni Dęblin - MKS Ryki
AMSPN Hetman Zamość - Kryształ Werbkowice
Opolanin Opole Lubelskie - Powiślak Końskowola
Orlęta Łuków - Orion Niedrzwica Duża
Włodawianka Włodawa - Górnik II Łęczna

Ostatnie spotkanie

Grom Kąkolewnica Victoria Żmudź
Grom Kąkolewnica 1:3 Victoria Żmudź
2014-10-19, 14:00:00
Kąkolewnica
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Grom Kąkolewnica 1:3 Victoria Żmudź
Górnik II Łęczna 2:2 Łada 1945 Biłgoraj
Orion Niedrzwica Duża 2:4 Włodawianka Włodawa
Powiślak Końskowola 1:2 Orlęta Łuków
Kryształ Werbkowice 3:1 Opolanin Opole Lubelskie
MKS Ryki 1:4 AMSPN Hetman Zamość
Omega Stary Zamość 2:2 Czarni Dęblin
Lewart Lubartów 3:1 Janowianka Janów Lubelski

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Najnowsza galeria

Zakończenie sezonu
Ładowanie...

Radio

Umil sobie przeglądanie strony.

Wyszukiwarka